II Festiwal Organizacji Pozarządowych w Wodzisławiu Śląskim

  W dniu 6 września 2014 rok. na rynku w Wodzisławiu Śląskim  odbędzie się II „Festiwal Organizacji Pozarządowych” działających na terenie Powiatu Wodzisławskiego.
  Festiwal ma na celu promocję działalności, osiągnięć oraz integrację społeczności Trzeciego Sektora, a także jest świetną okazją do miłego i ciekawego spędzenia sobotniego dnia.
Impreza odbędzie się w godzinach 10.00-13.00. W tym czasie każda osoba odwiedzająca stoiska będzie mogła zapoznać się z  pracami, wyrobami, ulotkami, plakatami i innymi materiałami promującymi organizacje pozarządowe. W trakcie trwania Festiwalu przedstawiciele  Trzeciego Sektora będą prezentować swoje umiejętności wokalne, sceniczne oraz sportowe. Nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych uczestników festiwalu. Dla odwiedzających stoiska zaplanowano poczęstunek w postaci smacznej grochówki.
    Zarząd Wodzisławskiego Stowarzyszenia Amazonek serdecznie zaprasza wszystkie człokinie Stowarzyszenia wraz z rodzinami na udział w tej imprezie, na której Amazonki również będą miały swoje stoisko.

Plakat - Festiwal 2014